Polski English

Programy Europejskie

Jesteśmy aktywnym partnerem europejskich instytucji naukowych. 

Uczestniczymy w programach Komisji Europejskiej, wspierających rozwój innowacji w sektorze zdrowia i technologii informatycznych.
Bardzo duże zainteresowanie międzynarodowych instytucji produktami Silvermedia jest świadectwem wysokiej jakości oraz nowatorstwa naszych rozwiązań.

7 PROGRAM RAMOWY (FP7)

Siódmy program ramowy w zakresie badań i rozwoju technologicznego jest głównym instrumentem UE finansującym badania w Europie. Regularnie występujemy tu w roli partnera technologicznego, odpowiedzialnego za dostarczanie rozwiązań IT dla telemedycyny.
W ciągu ostatnich dwóch lat byliśmy członkiem siedmiu międzynarodowych konsorcjów ubiegających się o środki FP7. Naszymi partnerami są najbardziej prestiżowe ośrodki naukowe Europy i USA, m.in.: Harvard University, Politecnico di Milano czy Uniwersytet Medyczny we Freiburgu.

INNOWACYJNA GOSPODARKA - AUDIOLOGIA

W ramach Działania 1.4. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 otrzymaliśmy środki na realizację projektu „Opracowanie innowacyjnego urządzenia do zdalnego przeprowadzania badań przesiewowych słuchu”.

INNOWACYJNA GOSPODARKA – KARDIOLOGIA

W ramach Działania 4.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 otrzymaliśmy środki na realizację projektu.

INNOWACYJNA GOSPODARKA – eHEALTH

W ramach Działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 otrzymaliśmy dofinansowanie na rozwój firmy za granicą. Dzięki temu możemy realizować nasz cel strategiczny, jakim jest ekspansja na nowe rynki z ofertą systemów IT dedykowanych dla sektora zdrowia.