Polski English

Telekardiologia Silvermedic

Zaawansowane oprogramowanie to zdalnego monitoringu EKG i rehabilitacji pacjenta.

Usługi te są oferowane w modelu SaaS. Aplikacje, z których korzysta klient, są przechowywane na serwerach i udostępniane przez Internet. 

Nie ma potrzeby instalacji oprogramowania na komputerze klienta. Użytkownik może od razu korzystać z rozwiązania, bez konieczności wchodzenia w zawiłości techniczne. Jednocześnie ma zapewniony łatwy dostęp do najnowszych technologii - bez długotrwałych wdrożeń i dużych inwestycji.

TELEREHABILITACJA KARDIOLOGICZNA

Umożliwia pacjentom chorym na serce wykonywać ćwiczenia zalecane przez lekarza w domu zamiast w szpitalu. Pacjent otrzymuje do ręki małe urządzenie, poprzez które lekarz zdalnie monitoruje pracę jego serca, wagę i ciśnienie, zaleca ćwiczenia i czuwa nad ich wykonaniem.

więcej » 

TELEMONITORING KARDIOLOGICZNY

Telemonitoring to zdalna kontrola stanu zdrowia pacjenta. U osób z chorobami serca polega na przesyłaniu elektronicznego zapisu EKG bezpośrednio do lekarzy specjalistów.

więcej » 

ZDALNE KONSULTACJE EKG

Dzięki rozwiązaniom Silvermedia lekarze mogą konsultować wyniki badań przez internet, z dowolnego miejsca i dowolnego komputera. Służy do tego m.in. nowatorska przeglądarka wyników EKG.

więcej »